Bor Cleaner 'Gerçek Bor Katkılı' Geliştirilmiş Yüzey Temizleyici (3 Adet+1 Hediyeli!) Ücretsiz Kargo

Bor Cleaner 'Gerçek Bor Katkılı' Geliştirilmiş Yüzey Temizleyici (3 Adet+1 Hediyeli!) Ücretsiz Kargo

Bor Cleaner 'Gerçek Bor Katkılı' Geliştirilmiş Yüzey Temizleyici  (3 Adet)


Kullanıldığı Yüzeyler
-Banyo
-Fayans
-Seramik
-PVC
-Parkeler
-Dolaplar
-Pervazlar
-Masalar

 


  • 192,92 TL
  • 192,92 TL
Bor Nedir? 

Doğada yaklaşık 230 çeşidi bulunan bor tuzlarının 4 bin yıl önce ilk kez Tibet'te kullanıldığı düşünülmektedir. Babiller tarafından değerli eşyaların ergitilmesinde, Mısırlılarca mumyalamada, Eski Yunan ve Romalılarca da zemine serpilerek arena temizliği için kullanıldığı bilinmektedir. 875 yılında ise, Arap yarımadasına gelen bor tuzları tıpta kullanılmıştır. Modern Bor Endüstrisi ise, 13. yüzyılda bor tuzlarının, Marco Polo tarafından Tibet'ten Avrupa'ya getirilmesiyle başlamıştır. Bor mineraline doğadaki meyve ve sebzelerde farklı oranlarda rastlarız ve günlük beslenmemizin bir parçasıdır. Doğallığı nedeni ile deterjan sanayinde sıklıkla kullanılan bor, ev temizliğinde, kişisel bakım ürünlerinde ve endüstriyel alanda ağartıcı ve mikrop öldürücü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kozmetik sektöründe ürüne kazandırdığı yumuşaklık, yapışkanlık ve dayanıklılık özellikleri sebebi ile tercih edilen bir elementtir. 

İdeal oranda ve saf bor minerali katkısıyla üretilen Bor Cleaner Geliştirilmiş Yüzey Temizleyici, evinizdeki her tür temizlik için, kullanılabilecek en doğal temizlik malzemelerinden biridir. Mutfak ve banyonun her bölgesinde, fayans, seramik, PVC, emaye, parke gibi yüzeylerde güvenle kullanılabilecek ürünümüz, aynı zamanda tekstil temizliğinde, inatçı lekelerden kurtulmak için ideal bir çözümdür. Borun beyazlatıcı özelliği nedeni ile koyu zeminlerde sulandırılarak kullanılması gereken Bor Cleaner ile tanıştıktan sonra başka temizlik malzemesi kullanmayacaksınız. Kokuyu emerek yokedebilme özelliğinden dolayı halı, koltuk ve perde için leke çıkarıcı, temizleyici ve koku giderici olarak kullanılabilir. Etki etme prensibi diğer temizlik ürünlerinden farklı olduğu için, kurumuş kirler, pas, yağ, is, boya, mum, kahve, çay, vb. inatçı lekelerde emsalsiz sonuçlar alabilirsiniz. Genel olarak da tüm yüzey temizliklerini rahatlıkla yapabileceğiniz Bor Cleaner’ı çamaşır beyazlatıcı ve koku giderici olarak çamaşır makinesinde önyıkamada, ya da bulaşıklarda koku ve kireç ile magnezyum kaynaklı leke izlerini giderici olarak, bulaşık makinesi parlatıcısı yerine kullanabilirsiniz. Bor Cleaner’ın kireç sökücü özelliği ile aynı zamanda makinenizin bakımını da yapmış, verimliliğini ve ömrünü arttırmış olacaksınız. Evcil hayvanların minik “kazaları” sonucu oluşan leke ve kokuları da eşit miktarda Bor Cleaner, sirke ve tuz karışımı ile silerek temizleyebilirsiniz. Keza ayak kokusu sinmiş spor ayakkabıları da 3-4 gün arka arkaya Bor Cleaner ile dezenfekte ederek kokulardan kurtulabilirsiniz. 


Kullanım Talimatları
- Tüm kirli yüzeylerde, temizlenmek istenen yüzeye doğrudan sıkılarak kullanılır ve 5-10 dakika sonra yıkama ve silme işlemi gerçekleştirilir. İnatçı lekelerde işlem tekrar edilebilir.
- Koltuk ve halılarda genel temizlik için %20 ürün - %80 su oranında sulandırılarak tüm yüzey silinir.
- Perde temizliğinde 200 ml ürün ile ön yıkama işlemi yapılır, sonrasında ana yıkama gerçekleştirilir.
- Çok inatçı kirlerde karışıma biraz çamaşır sodası ekleyerek önyıkama yapabilirsiniz.
- Ayakkabı temizliğinde, ürünü sıktıktan 20 dakika sonra ayakkabıyı iyice silerek ürün artıklarını temizlemeniz yeterlidir. 


Özellikler
-Gerçek bor katkılı geliştirilmiş yüzey temizleyici
-Özel bakım ürünü
-Çok amaçlı temizlik kullanımına uygun
-Kire nüfuz ederek yüzeydeki kiri tamamen temizler
-Kurumuş kirler, yağ, pas, is lekelerinde kullanılır
-Boya, mum, inatçı yiyecek lekelerinde kullanılır
-Kahve ve çay lekelerinde kullanılır
-Kireç ve pas sökücü
-Lavabo armatür temizleyici
-Fayans ve derz temizleyici
-Duşakabin ve cam temizleyici
-Ahşap ve mobilya temizleyici
-Yağ ve leke çıkarıcı

Yorum Ekle