Fuarlar | Nanoborx Madeni Yağları
5. Deniz Aracları Ekipman Fuarı 20 Ara 2013

Kara taşıtları, ağır iş makinaları, jeneratörler, büyük motorlu fabrika makinaları gibi alanlarda kullanılan ürünler üreten eta madeniyağ deniz taşıtlarında da iddiasını ortaya koydu.

 

“Nano BorX” markasına büyük yatırımlar ve innovasyon kazandıran şirket, alanında en etkili fuarlardan sayılan CNR Avrasya Boat Showda ürünlerini sergiledi.

 

Nano BorX Marin gerek fiyat gerekse kalite bakımından muadilleri arasındaki farkını birebir tekne, yat kaptan ve sahiplerinden aldığı taktir ve ticari hareketlilikle ölçen Nano BorX, karada aldığı yola denizi de ekledi.

 

9 gün süren ve yoğun ziyaretçi akınına uğrayan fuarda yan sanayi ürünleri bakımından en ilgi çeken ürünler sınıfında sayıldı.

 

Dünyada karada yapılan ikinci büyük tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’da sipariş patlaması yaşandı. Yerli yabancı 400 tekne ve yat üreticisinin bir araya geldiği fuardaki teknelerin büyük bir kısmı alıcı buldu. Fuarın sektöre 1 milyar dolar düzeyinde iş hacmi oluşturduğu tahmin ediliyor.

 

Türkiye'de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan CNR Avrasya Boat Show 5.Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı bu yıl da hedeflerinin üzerine çıktı.
12-20 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen dev organizasyona sektör yoğun ilgi gösterdi. 250 milyon euro değerinde tekne, deniz aracı ve ekipmanın sergilendiği fuardaki teknelerin büyük bir kısmı alıcısıyla buluştu.

 

CNR Avrasya Boat Show'a yurtdışından katılan firmalar ülkelerine iş bağlantılarıyla döndüler. İngiltere, Yunanistan, İtalya, Almanya ve Hollanda'dan gelen sektör firmaları fuarda Türkiye partnerlerini bulduklarını ve distribütör anlaşmalarını yaptıklarını belirttiler. Bu yıl fuarda göze çarpan önemli olgulardan biri de fuara katılan firmaların yer talebindeki artış oldu. Firma yetkilileri fuar komitesine, bir sonraki fuara daha fazla metre karelerle katılmak isteğinde olduklarını vurguladılar.

 

Yurtiçi ve yurtdışından yoğun ziyaretçi talebiyle karşılaşan Avrasya Boat Show’a bu yıl 135 bin 234 ziyaretçi ilgi gösterdi. Fuara yurt dışından ziyaretçi gönderen ülkeler ise İtalya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, Bulgaristan, Suudi Arabistan ve Rusya olarak göze çarptı.

 

Fuar, 20 Şubat Pazar günü, denizcilerin geleneksel hale getirdiği korna sesleri eşliğinde sona erdi.


 


Petroleum 2011 Fuarı 20 Ara 2013

Enerji Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK Başkanı Hasan KÖKTAŞ' ın açılışını yaptığı NANO BORX standı kapanışta da ilgi odağı idi. Yeteneksizsiniz Türkiye birincileri Uğur ve Bilal'in gösterileri katılımcılar ve ziyaretçileri büyüledi.

 

Avrupa ve Asya’nın enerji alanındaki en büyük buluşma noktası Petroleum Istanbul 2011 Fuarı 7 - 10 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşti.

 

Türkiye enerji sektörünün önde gelen yayın organları Enerji Petrol Gaz ve Gas & Power Gazeteleri’nin iştiraki Enerji Fuarcılık ile birlikte dünyanın en büyük fuar organizatörleri Deutsche Messe AG ve Messe Frankfurt tarafından ortaklaşa düzenlenmekte olan Petroleum İstanbul Fuarları bu yıl 10. kez ziyaretçilerle buluştu.

 

7. HALL A 180 numarada standı bulunan Nano BorX ilgi odağı oldu.Enerji Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK Başkanı Hasan KÖKTAŞ' ın açılışını yaptığı NANO BORX standı kapanışta da ilgi odağı idi. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincileri Uğur ve Bilal’in gösterileri katılımcılar ve ziyaretçileri büyüledi. Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Bosna Hersek, Azerbaycan, Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan Filistin, Tunus, Fas, Cezayir başta olmak üzere 35 ülkeden ve Türkiye'nin dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Nano BorX standı yeni nesil borlu yağları ile 7.Hall'in yıldızıydı.

 

ENERJİ BAKANI TANER YILDIZ VE EPDK BAŞKANI HASAN KÖKTAŞ NANO BORX STANDININ AÇILIŞINDA.

 

ENERJİ BAKANI TANER YILDIZ VE EPDK BAŞKANI HASAN KÖKTAŞ NANOBORX STANDININ AÇILIŞINI YAPTI. BAKAN YILDIZ, NANOBORX BİR YILDIZ GİBİ DOĞDU BAŞARILI ÇALIŞMALARINI İLGİ İLE TAKİP EDİYORUM DEDİ.

 

Piyasaya çıktığından beri yılın hemen her haftasın yoğun ve tempolu program ve organizasyonlara katılan NANO BORX Petroleum 2011 Fuarında da en etkin stantlardan birisi oldu. 10. kez İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açan Petroleum Fuarına yerli yabancı katılımcılar müşterileri ve bayileri ile buluştu. Fuarın açılışı için İstanbula gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner YILDIZ ve EPDK başkanı Hasan KÖKTAŞ genel açılışın ardından beraberindeki, heyet ve basın mensupları ile NANO BORX standına geldi. Yönetim kurulu başkanı Atila TANSEL ve Baskan vekili Mehmet DENİZ’den bilgi alan bakan YILDIZ enerji alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini bu nevi bor madeni ve yerli hammaddeye dayalı teknolojik üretimlerin destekçisi olduklarını ifade etti. NANO BORX’i yakından tanıyan ve şirket yetkilileri ile bir süre görüşen Taner YILDIZ fuarın yıldızı siz oldunuz dedi.

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincileri Uğur ve Bilal'in Nano BorX Showları

 

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ UĞUR VE BİLAL'İN NANOBORX SHOWLARI NEFES KESTİ.

 

Avrupa ve Asya'nın enerji alanındaki en büyük buluşma noktası Petroleum Istanbul 2010 Fuarı 7 - 10 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye enerji sektörünün önde gelen markalarının katıldığı Petroleum İstanbul Fuarları bu yıl 10. kez ziyaretçilerle buluştu.

 

NANOBORX DE 7.HALL A180 DEKİ STANDINDA 40 AŞKIN ÜLKEDEN YABANCI MİSAFİRLERİ İLE YURT İÇİ BAYİ VE ADAY BAYİİ TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI. FUARA RENK KATAN FİRMALARDAN OLAN NANOBORX STANDINDAKİ YETENEKSİZSİNİZ TÜRKİYE BİRİNCİLERİ UĞUR VE BİLALİN DANS SHOWU NEFES KESTİ. YERLİ YABANCI YÜZLERCE KATILIMCININ TAKİP ETTİĞİ SHOWU ULUSAL VE YABANCI TV KAMERALARIDA NANOBORX STANDINDAN TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİ.

 

Fırsatlar Ülkesi Türkiye

 

Dünyanın en önemli enerji kaynaklarına sahip bölgelerin merkezinde son derece stratejik bir konumda bulunan 70 milyonluk Türkiye, 2007 yılında gerçekleşen 30 milyon tonu aşkın yıllık petrol ürünleri tüketimi, 40'ın üzerinde akaryakıt ve madeniyağ ana dağım şirketi, 50'nin üzerinde LPG ana dağıtım şirketi ve ülke genelinde 14.000'i aşkın bayi sayısı ile her geçen gün büyüyen bir gelişme göstermektedir.

 

27,6 milyon ton ham petrol işleme kapasitesi ile Doğu Avrupa ve Balkanların en büyük rafinerisi olan TÜPRAŞ'ın yanı sıra , ülkemizin ve dünyanın en önde gelen yatırımcı grupları Türkiye'de başka rafineriler kurmak için sırada beklemektedirler.


Yolcu Taşımacılığı Fuarı 20 Ara 2013

26-27 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da, Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleştirilecek olan TOFED 4. Olağan Genel Kurulu, sektörün sadece sektörel sorunlarını değil idari ve bürokratik sorunlarının da tartışıldığı bir alan oldu.

 

SEKTÖRÜN EN BÜYÜK BULUŞMASINDA, ÜNLÜ İSİMLER NANOBORX STANDINDA

 

26-27 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da, Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleştirilecek olan TOFED 4. Olağan Genel Kurulu, sektörün sadece sektörel sorunlarını değil idari ve bürokratik sorunlarının da tartışıldığı bir alan oldu.

 

Sektörün tüm yönleriyle konuşulduğu genel kurul öncesi başbakan yardımcısı devlet bakanı Cemil Çiçek genel kurul fuaye salonunda nanoborx standını ziyaret ederek Ankara bölge yetkililerimizden detaylı bilgi aldı.

 

Hükümet olarak gelişim ve vizyondan yana olduklarını ve uzun mesafeli projeler ve vizyonlar ürettiklerini belirten Çiçek; “işte burada sektörün tüm yönlerini konuştuk bu üründe sektörün ayrılmaz tamamlayıcı önemli parçalarından birisidir.

 

Madeni yağlar ve diğer malzemelerin teknolojiyle ülkemizin ana kıymetli hammaddelerinden yapılıyor olması ayrıca memnuniyet vericidir. Orta anadoludan tüm dünyaya yayılan bu markayı önemsiyorum” şeklinde konuştu. Öte yandan sanat dünyasından Hakan Ural ve şarkıcı Bülent Sertaçta standa hatıra foroğrafı çektirdi.

 

TOFED Genel Kurulu ve Karayolu Ulaştırma Zirvesi 26-27 Mayıs tarihleri arasında Büyük Anadolu Oteli’nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve bakanlık üst düzey bürokratlarının katılımıyla gerçekleşti.

 

TOFED’in sektörün sadece bugünü değil, geleceği için de program çizip projeler üreterek çalışmalar yürüttüğünü belirten Genel Başkan Rüştü Terzi, “Genel kurulumuzda beklentilerimizi en üst kademeye iletme ve çözüm yolları talep etme imkanı bulduk. Bugün artık geldiği nokta ile sadece ülkemizin değil, dünya ülkelerinin de standartlarını belirleyen kalite anlayışıyla geleceğe umutla ve güvenle bakıyoruz, geleceği hep birlikte kucaklayacağız” dedi


 


5. Uluslararası MultiFest Fuarı 20 Ara 2013

NANO BORX, BU YIL 5.’si DÜZENLENEN ULUSLARARASI MULTİFESTİJN KÜLTÜR FUARI’NDA İLGİ ODAĞI OLDU. 2-5 Haziran tarihleri arasında yapılan Uluslararası Multifestijn 2011 Fuarı’nın açılışını 11 ülke Büyük Elçileri yaptı, 50 bin ziyaretçi gezdi.

Uluslararası Kültür Fuarı MultiFestiijn'in düzenlendiği Brabanthallen Fuar Merkezi; mimari, donanım, teknik ve lojistik özellikleriyle ülkenin en görkemli fuar ve kongre alanında yapıldı.

Toplam 40.000m2 alan üzerine kurulu fuar alanında Nano BorX Kılınçlar Otomotiv ürünlerimizi iki ayrı standa sundu.

116 ayrı standın yer aldığı fuarda Nano Borx'in yanısıra büyük firma ve markalar yer aldı. Şirketimiz adına dış ticaret bölümünden Betül Karaağaç'ın katıldığı fuarda Kılınçlar otomotiv yönetim kurulu başkanının yanısıra genel koordinatör Recep Boylu, yönetim kurulu üyeleri ve 8 şube başkan ve çalışanları katıldı.

Yaklaşık 105 BİN kişinin ziyaret ettiği 4 gün süren fuarda stantlarımıza yerli yabancı 10 bin ziyaretçi uğradı. Türkiye’den tarihi karakterlerin ve mehteranın yer aldığı fuarda "öz kültürümüze dönük değerlerimizin de katıldığı 2011 Multifestijnde Nasrettin Hoca’dan, Hacivat Karagöze, sanatçı Dursun Ali Erzincanlı’dan, mehterana kadar birçok karakter standımızda gösteri yaptı.

Hollandanın dışında Afganistan, Fransa, Mısır, Belçika, Kazakistan, Surinam, Bosna Hersek, Azerbaycan, Irak ve Afrika ülkelerinden ziyaretçi ve bayilik görüşmeleri yapıldı. Türk büyük elçimizin yanısıra 11 ülke büyük elçileri de Nano Borx'i yakından inceledi.


 


21-24 Ekim 2010 Kazakistan Fuarı 20 Ara 2013


TÜRKİYE Otokros Sampiyonası 20 Ara 2013

Nano BorX Türkiye Otokros Şampiyonası 4. Ayağı ANOK muhteşemdi. Ankara Otomobil Sporları Kulübünün organize ettiği Otokros Yarışlarına birbirinden iddialı otomobiller start aldı. Gerek yarışmacı ve araç bakımından gerekse seyirci ve otomobil meraklıları tarafından ilgi ile takip edilen yarışlarda iyi sürücüler, güçlü arabalar kıyasıya rekabet etti. Güç ve performansın simgesi
 
“Nano BorX” çok az bir farkla ikinci oldu.
 
Türkiye’nin ve uluslar arası markaların sponsorluğunda, Kazan Belediyesi’nin ve Ankara Umum Otomobilciler ve Şoför Esnaf Odası’nın ev sahipliğinde yapılan organizasyonda sahnede “kalite” vardı.
 
Krosun anavatanı kabul edilen Ankara’da gerçekleştirilen yarışta piste Nano BorX adına Uludağ Motorlu Taşıtlardan Mertcan Uludağ çıktı. Birbirinden iddialı sürücüler arasında çok az bir farkla ikinciği alan Nano BorX ekibi güçlü iddiasını yinelemiş oldu.
 
Ödül töreninin ardından ANOK yarışalarında geleneksel hale gelen Cumartesi akşamı yemeği takımlar, yarışmacılar, görevliler ve basının kısacası tüm otomobil sporları camiasının bir araya gelmesiyle sonuçlandı.
 
9 Ekim 2011 Pazar günü ise Türkiye Otokros Şampiyonası 4. Ayağı ANOK Otokros yarışı gerçekleşti. Kesin neticelerin ilanı ile ödül töreni parkur start noktasında gerçekleşti.
 


38.Uluslararası Arhavi Festivali Off Road 20 Ara 2013

38.Uluslararası Arhavi Festivali Off Road Yarışları şampiyonu Nano BorX, Nurol Holding ve Nano Borx' in sponsorluğunu yaptığı festivalde 3 araçla Ufuk Doğruer iaderesinde yarışlara katılan Nano BorX ilk üç araçla şeref kürsüsünde...İlk üç sırayı sponsor olduğu üç araçla kazanan Nano BorX 2011 yarışları içinde rezervasyonunu yaptırdı.


14-19 Eylül 2010 Gaziantep Otomobil 20 Ara 2013

Gaziantep otomobil, ticari araçlar ve motosiklet fuarı’nın kapıları açıldı.
 

Gaziantep Otomobil, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı’nın kapıları; Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Forza Fuarcılık, Otomobil Distribütörleri Derneği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile açıldı. Ortadoğu Fuar Merkezi’nde 14-19 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılan fuarın kapanış saati otomobil meraklılarının ve motor tutkunlarının yoğun talebi üzerine uzatıldı. Fuar boyunca Nano BorX standımızda ürünlerimizi ziyaretçilere tanıtan Gaziantep distribütörümüz Sahal Kimyevi Maddeler İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. firması sahibi Halil Akbulut gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
 


23 - 30 Eylül 2010 Hannover – ALMANYA 20 Ara 2013

63rd IAA Commercial Vehicles 2010 63ncü IAA Ticari Araçlar, Yedek Parça ve Servis Ekipmanları Fuarı Gelecek Nano Teknolojileri Firması olarak 9 numaralı grup dahilinde 26. HALL E12 standında yer alarak ürünlerimizi tüm dünyaya duyurmanın haklı gururunu yaşadık. Milli servetimiz olan Bor ve Elmas Tozu içeren nanoteknoloji kullanılarak üretilen Nano BorX markalı motor yağı katkımız ve yakıt katkılarımız Avrupa Ülkelerinin de ilgisini çekti.


Ankara İl Tanıtım Günleri Karma Fuarı 20 Ara 2013

Ankara il Tanıtım Günleri Karma Fuarı 2011 Mayıs.NANOBORX 18-22 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA ANKARA KÜLTÜR MERKEZİNDE YAPILAN YOZGAT TANITIM GÜNLERİ KARMA FUARINA KATILDI.

 

NANO BORX 18-22 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA ANKARA KÜLTÜR MERKEZİNDE YAPILAN YOZGAT TANITIM GÜNLERİ KARMA FUARINA KATILDI. AÇILIŞINI BAŞBAKAN YARDIMCISI, DEVLET BAKANI SN.CEMİL ÇİÇEK'İN YAPTIĞI BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ, YOZGAT VALİSİ NECATİ ŞENTÜRK, BELEDİYE BAŞKANI YUSUF BAŞER, ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANI HAŞİM KILIÇ, BİR ÇOK SİYASET VE SANAT DÜNYASINDAN DAVETLİ VE KATILIMCININ YANISIRA BİNLERCE ANKARALININ ZİYARET ETTİĞİ KARMA FUARDA NANO BORX STANDI İLGİ ODAĞI OLDU. SN. CEMİL ÇİÇEK YERLİ VE ÖNEMLİ MADENİMİZ BOR MADENİNİN ENDÜSTRİYE NANOTEKNOLOJİ İLE BU KALİTEDE KAZANDIRILMIŞ OLMASINDAN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ ZİYARETLERİNDE DİLE GETİRDİ.ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN ORGANİZE ETTİĞİ FUARDA BÖLGE BAYİLERİ VE KULLANICILARA DETAYLI BİLGİLER VERİLDİ.


28.10.2010-07.11.2010 AUTOSHOW 2010 20 Ara 2013


Meslek Lisesi Halkla İlişkiler Fuarı 20 Ara 2013

Alaaddin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi Halkla İlişkiler Bölümünün organize ettiği "Halkla İlişkiler Fuarı'nda

Nano BorX sunumu yapıldı.

Lise öğrencilerinin kendi tercihleri ile gelişen marka ve halkla ilişkiler konulu ödevlerinin sunumunda seçtikleri Nano BorX Büşra Deniz'in kendi imkanları ile düzenlediği standı öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri tarafından ilgiyle karşılandı.

Lise 2. sınıf öğrencisi Deniz, marka görselleri ve ürün özelliklerinin markalaşma sürecinde halkla ilişkiler açısından sunumunu yaptığı okul içi fuarda tam not alarak doğru tercihle başarılı bir okul içi fuar gerçekleştirdi.
 


1.KYK Eskişehir Rallisi 16 Ara 2013

Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü ESOK, şehrin ilk ralli organizasyonuna imza attı. 1. KYK Eskişehir Rallisi 18-19 Eylül tarihlerinde start aldı.

 

“Eskişehir Rallisi’ne Büyük Katılım”
Eskişehir Otomobil ve Motor Sporları Kulübü (ESOK) tarafından düzenlenen 58 kilometrelik Yunus Emre, Taner Türkkan ve Eskişehir Gözetmen Kurulu etaplarından oluşan ralliye toplam 48 otomobil katıldı. Saat 10.00'da başlayan rallide start alan 48 otomobilden 31'i yarışı tamamladı.

 

Üç etaplık ralliye Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan tek Türk olan, Türkiye Ralli Şampiyonu Volkan Işık da onur konuğu olarak katıldı. Yarışmada Uğur Soylu ve Fatih İnan ekibi birinci, Hakan Kargın ve Burçin Korkmaz ekibi ikinci, Sinan Pulat ve Tibet Celepgil ekibi üçüncü Nano BorX Gürkal Menderes - Ercüment Can Tolun dördüncü oldu.
İlk kez düzenlenen bir ralli olmasına rağmen 1. KYK Eskişehir Rallisi’ne çok ciddi sayıda katılım ve yoğun ilgi vardı.
Eskişehir’de bir ilk olan 1. KYK Eskişehir Rallisi, Eskişehir halkı için çok farklı bir heyecan yarattı. Eskişehirliler ralli otomobillerini yakından görebildi. Espark AVM’deki startı izleyebildikleri gibi otomobillerin yarışa hazırlandığı servis alanını ziyaret edip, ralli otomobillerinin mekanik olarak yarışa hazırlanmalarına şahit oldular.
Birinci KYK Eskişehir Rallisi’nde son etaba kadar 2. sırada yarışı sürdüren Nano BorX Gürkal Menderes - Ercüment Can Tolun ikilisi son etapta yaşadıkları fren sistemlerindeki arızadan dolayı yarışı 4. bitirdi.


2010 İstanbul Ralli Sampiyonası 15 Ara 2013

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ralli Şampiyonasının 3. ve son yarışı, 25-26 Aralık tarihlerinde İstanbul Otomobil Sporları Kulübü İSOK tarafından organize edildi.

 

Nano BorX Gürkal Menderes ve Cumhur Önder ikilisinin Peugeot marka araçla start aldı.

 

Yarışa hızlı başlayan ve ortaya koydukları performansla gerekse seyirci etabında gerekse dağ etaplarında oldukça başarılı yarış çıkartan ekibimiz yarış severlerden tam not aldı. Motor sporlarının en büyük handikaplarından sayılan mekanik arızalar dan birisini yaşayan Nano BorX ekibi akis kesmesine rağmen birinci sürdürdükleri yarışın son etabında İstanbul üçüncüsü oldular.

 

55 otomobilin kayıt yaptırdığı yarışta 53 otomobil start aldı ve 32 otomobil finişe ulaştı.

 

Bu yarışta Simin Bıçakçıoğlu bayanlar kupasını kaldırırken yarış sonunda Burcu Burkut Erenkul Bayanlar Şampiyonluğu’nu ilan etti. Şampiyonanın Gençler Birincisi, üç yarış başarılı bir grafik çizen, A7 kategorisinde Ford Fiesta ile yarışan Bora Kabatepe oldu. Klasik kategorisinde Anadol STC ile yarışan Erdal Tokcan – Duygu Deniz şampiyon olurken, Grup H’in birincisi Ümit Kemal Coşkun oldu.

 

Şampiyonaya toplam 16 kadın sporcu katılım gösterdi.

 

Yarış sonunda Menderes Gürkal oldukça mutluydu ve şunları söyledi: “Şampiyon olamadığımız için çok üzgünüm ama bu mekanik arıza ile 3 olmak gerçekten başarıdır dedi. Güzel bir şampiyona geçirdik.

 

Co-pilotum Cumhur Önder’le bu şampiyonada Nano BorX ekibi olarak birinci olmayı çok istemiştik ama mekanik arıza olunca bu skor bize şampiyonluk gibi geldi.

 

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Hilmi Orbay ise. ” Sportif mücadelenin en üst seviyede ve her kategoride yaşandığı bu şampiyona sonunda ekip olarak bizler de çok mutluyuz. Tüm sporcularımızı tebrik ederim. Başarıyla organize ettiğimiz bu şampiyonada bize destek veren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.” dedi.

 


8-10 Subat Otomotiv Fuarı 15 Ara 2013

8-10 ŞUBAT OTOMOTİV FUARI AMSTERDAM/HOLLANDA

 


2010 Transist Fuarı 9 Ara 2013

“Nano BorX” Transist 2010 Toplu Taşıma Fuarında

 

1-3 Aralık tarihleri arasında İETT önderliğinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İDO, Şehir Hatları, İstanbul Ulaşım, TCDD ve TÖHOB desteği ile, İnterteks A.Ş.’nin organizasyonunu üstlendiği Transist2010 Fuarı, Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Sektörü oluşturan araç ve ilgili sanayinin büyük ilgi gösterdiği markalar arasında yer alan Nano BorX otobüs üreticileri ve büyük şehir belediyesi yetkililerinin buluşma noktası oldu.

 

Nano teknoloji kullanılarak üretilen bor ve elmas katkılı motor katkı yağları ve depo katıkları artan yakıt fiyatlarına da paralel olarak kamu ve özel sektör temsilcilerinin ilgi odağında yer aldı.

 

Özellikle kamu yöneticilerinin yakından ilgilendiği Nano BorX ürünleri gerek araç bakım ve performans, yakıt tasarrufu gibi nedenler gerekse %33 oranında egzoz emisyon düşüren ürün olması bakımından çevreci yöneticilerce mercek altına alındı.

 

Daha çok sektörün üreticileri, perakendecileri müşterilerini ve sektörün tamamlayıcı unsurlarını bir araya getiren İETT’nin organize ettiği Transist 2010’da değerli konuşmacıların olduğu sempozyumlar, workshoplar, eğitim faaliyetleri, yarışmalar ve çeşitli etkinliklerle desteklendi.
Doğu ve batıyı eşsiz coğrafi konumuyla birleştiren İstanbul’un kent içi ulaşım problemlerinin tartışılabileceği Toplu Ulaşım Haftasının trafik sorunlarına çözüm yaratabilmek için süreklilik kazanması ve her yıl daha da büyüyerek tekrarlanması amaçlanmaktadır.

 

İETT’nin başlattığı bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında hafta boyu, ilk öğretimler için ‘’Geleceğin Taşıtları’’ çizim yarışması, yükseköğretimler için ‘’Otobüsünü Tasarla’’ proje yarışması gibi gençlere olanak sağlayacak ödüllü yarışmalar ve ‘’Metro Şarkıcıları Konseri’’, ‘’Grafiti Duvarı’’, ‘’Geçmişten Günümüze İstanbul’da Toplu Ulaşım Fotoğraf Sergisi’’ ve ‘’Halkın Sesi Tartışma Panosu’’ etkinlikleri düzenlendi.
 


NANOBORX AB Kalite Ödülü Aldı 30 Kas 2013

Uluslararası AB Kalite Ödülleri Sahiplerini buldu, kalitemiz AB tarafından da tescillendi.

 

 

 

NANOBORX 2011 AVRUPA BİRLİĞİ KALİTE ÖDÜLÜ ALDI.

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Avrupa Birliği (AB) Kalite Ödülleri Zirvesi ödül töreninde, sanat, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi.

 

Çırağan Sarayı‘nda düzenlenen 3. Uluslararası kalite ödülleri seçiminde otomotiv alanında bor ve elmas katkılı nanoteknolojik ürün NANO BORX 2011 yılı  AB kalite standartlarına en uygun, sektörün en kaliteli ürünü olarak ödüle layık görüldü.

 

Gün boyu süren etkinlikler ve fuaye salonundada ürünün sergilendiği büyük ödül gecesinde şirketimiz ve markamız adına NANOBORX  ödülünü Genel Müdür Aydın Baran aldı. AB kalite ödüllerinin verildiği geceye yönetim kurulu başkanımız Atila Tansel ve başkan vekili Mehmet Denizde katıldı.

 

Nano BorX henüz birinci yaş gününü kutlamaya hazırlanırken alanında en üst seviye bir kuruluş olarak algılanan AB KALİTE ÖDÜLLERİ Seçiçi kurulları ve tüketiciler tarafından “AB standartlarına” en uygun ürün ve en kaliteli ürün seçilmesi markamızın ve kalitemizin AB tarafından da tescil edildiğini ortaya koymuştur.

 

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Carolin‘i, Wilma Elles‘in sunuculuğunu yaptığı kalite ödülleri gecesine ünlüler de akın etti. Gecenin en ünlü ismi Bülent Ersoy, yaşam boyu onur ödülünü alırken, Hadise, Gülşen, Petek Dinçöz, Tuğba Ünsal, Tuğba Ekinci, Şevval Sam, Levent Kırca, Mahsun Kırmızıgül gibi ünlü isimler de ödüle layık görüldü.

 

Tüketici Akademisi tarafından çeşitli üniversitelerin görüşleri alınarak gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarını uygulayarak örnek teşkil eden markalara '2011 AB Kalite Ödülü' takdim edildi.

 

Aralarında Arçelik, Türk Hava Yolları, İşbir Yatak, Nano BorX, Sinbo, Gümüşsuyu Halı, Jolly Tur, Ashill, Ozoderm ve Armoda Koltuk gibi markaların bulunduğu yaklaşık 50 kurum ve markaya çeşitli kategorilerde AB standardında kaliteli üretimi yaptıklarından dolayı ödüller verildi.

 

AB STANDARTLARI  MASAYA YATIRILDI

 

Kalite ödülleri öncesinde 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesi gerçekleştirildi. Zirvenin açılış konuşmasını Tüketici Akademisi Kurucu Başkanı Fahri Ustaoğlu yaptı. Tüketici Akademisi Başkan Yardımcısı Dr. Necip Uludağ, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eser Karakaş, Başbakanlık Gümrük Müsteşarı Ziya Altunyıldız, Star Gazetesi Yazarı İktisatçı Prof. Dr. Mahir Kaynak, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eser Karakaş, İktisadi Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Bahçeşehir Üniversitesi AB İlişkileri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cengiz Aktar, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Yaşar Erdinç gibi alanında uzmanlaşmış isimler, "AB-Türkiye ve Reformlar" ile "AB ve Türkiye‘nin Geleceği" konu başlıklarında düzenlenen konferanslarda katılımcıları bilgilendirdi.