Genel Dağıtım | Nanoborx Madeni Yağları
NANOBORX zamanın bir adım ötesine odaklanmış, AR-GE ve üretimin lokomotifi; geniş tabanlı networke sahip bir genel dağıtım şirketidir.
NANOBORX, sadece firmamıza verdiğimiz bir isim değil.
Aynı zamanda vizyon ve misyonumuzun en pratik tanımıdır.

Teknoloji ve buluşlar baş döndürücü bir hızla hayatımızın içine girmekte.
Bizler ise ancak kullanmaya başladığımızda gelişmeleri yorumlayabilmekteyiz. Oysa teknolojiyi geliştirenler hem hayat standartlarını, hem ekonomik yapılarını güçlendirmektedirler.

Biz NANOBORX olarak gelişmeleri sadece takip eden değil, senkronize olarak gelişim süreçlerinde katma değerli işler ortaya koyan bir ekiple yola çıktık.

Ulusal ve uluslararası AR-GE çalışmalarımızla Nano Teknoloji konusunda sağlam bir zemin oluşturmak için kurulduğumuz günden beri çalışmaktayız.

Yüksek kaliteli ürünlerimizi; hızlı ve ekonomik olarak güvenilir bir marka ışığı altında Türkiye’deki ve dünya genelindeki bayilerimiz, çözüm ortaklarımız ve temsilciliklerimiz vasıtasıyla insanlığın hizmetine sunuyor, her sabah yeniden aynı heyecanla işe başlıyoruz.

Özellikle Bor Madeni'nin dünya rezervinin %72’sine yakınının ülkemizde olmasının keyfini, maden varlıklarımızı; milli sermaye ve teknolojilerimizle endüstriye kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

NanoBorX markalı motor yağı katkısı TÜBİTAK M.A.M Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren çözüm ortağımız Yüksek Teknoloji Malzemeleri Araştırma ve Geliştirme A.Ş tarafından AR-GE çalışmaları ile ana formuna kavuşmakta, Ankara yerleşkesindeki fabrikalarımızda yüksek kalite ve seri üretimle ambalajlanmakta, Ankara Ostim deki Genel Dağıtım ve İhracat Şirketimiz’den de tüm Türkiye ve dünyaya dağıtılmaktadır.

Ulusal ve uluslararası normlarda yapılan kalite-güvence belgelerine, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Lisansı’na sahip nadir kurumlardan biri olarak verdiğimiz güvenle tüm dünya kapılarını sonuna kadar açıyoruz.

Hem sosyal hayatımıza hem ekonomimize hem de bilim dünyamıza değerli kazanımlar sağlamak üzere tekrar diyoruz ki;

NANOBORX ARACINIZIN ENERJİ İÇECEĞİ ...