NANOBORX HİDROLİK SİSTEM YAĞ KATKISI 300 ML - MOTOR YAĞ KATKILARI | Nanoborx Madeni Yağları

NANOBORX HİDROLİK SİSTEM YAĞ KATKISI 300 ML

NANOBORX HİDROLİK SİSTEM YAĞ KATKISI 300  ML

Hidrolik sistemlerde o ring gibi sızdırmazlık malzemelerini korur. Sürtünmeyi azaltır ve geri kaymayı efekti önler. Yağ sıcaklığını düşürür yağın eskimesini yavaşlatır. Hidrolik sistemin bileşenlerine optimum koruma sağlar. Hidrolik sistemleri korozyona, köpük, çamur oluşumuna ve birikintilerine karşı korur. Aşınmayı en aza indirerek onarım riskini azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.
 
Uygulama
Sanayi, inşaat ve ticari taşıtlardaki hidrolik sistemlerin yanı sıra tarım ve ormancılık için kullanılan araçlar içindir. Hidrolik yağı ile karıştırın. Koruyucu olarak kullanıldığında %2 ile %4 arasında sorunu giderme amacıyla kullanıldığındaysa %4 ile %8 oranında ekleyin. HEPG, HETG veya HEES’e göre biyolojik olarak bozulabilir hidrolik yağlarına ile merkezi hidrolik sistem yağlarına veya


  • 104,58 TL
  • 104,58 TL
NANOBORX HİDROLİK SİSTEM YAĞ KATKISI 300  ML

?Hidrolik sistemlerde o ring gibi sızdırmazlık malzemelerini korur. Sürtünmeyi azaltır ve geri kaymayı efekti önler. Yağ sıcaklığını düşürür yağın eskimesini yavaşlatır. Hidrolik sistemin bileşenlerine optimum koruma sağlar. Hidrolik sistemleri korozyona, köpük, çamur oluşumuna ve birikintilerine karşı korur. Aşınmayı en aza indirerek onarım riskini azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.
 
Uygulama 
Sanayi, inşaat ve ticari taşıtlardaki hidrolik sistemlerin yanı sıra tarım ve ormancılık için kullanılan araçlar içindir. Hidrolik yağı ile karıştırın. Koruyucu olarak kullanıldığında %2 ile %4 arasında sorunu giderme amacıyla kullanıldığındaysa %4 ile %8 oranında ekleyin. HEPG, HETG veya HEES’e göre biyolojik olarak bozulabilir hidrolik yağlarına ile merkezi hidrolik sistem yağlarına veya fren hidroliğine sahip sistemlere uygun değildir.
 

Yorum Ekle