NANOBORX MOTOR YAĞ KATKISI 2'Lİ MOTOR İÇİ TEMİZLEME 2'Lİ BENZİN YAKIT KATKISI 300 ML - MOTOR YAĞ KATKILARI | Nanoborx Madeni Yağları

NANOBORX MOTOR YAĞ KATKISI 2'Lİ MOTOR İÇİ TEMİZLEME 2'Lİ BENZİN YAKIT KATKISI 300 ML

NANOBORX MOTOR YAĞ KATKISI 2'Lİ MOTOR İÇİ TEMİZLEME 2'Lİ BENZİN YAKIT KATKISI 300 ML

      Motorun ve motor yağının daha fazlamotor gücü ve daha uzun ömrü

·        Nano teknoloji sayesinde daha azyakıt ve yağ tüketimi

Motorperformansını artırır  , vurma gibi sorunları ortadankaldırır.

 


  • 300 TL
  • 400 TL

NANOBORX MOTOR YAĞI KATKISI 300 ML

Nanoborx, mekanik parçalar üzerindeki sürtünmeyiazaltmak ve motorun işlevini optimize etmek ve uzun vadede korumak içingeliştirilmiş bir nano teknoloji gelişmiş yüksek teknoloji ürünüdür.

1 ppm'lik bir sürtünme değerine sahip motor, sorunsuzçalışma için motorlardaki sürtünmeyi azaltır. Tüm 4 zamanlı motorlar içinNanomotor kaplama (dizel yakıtı ve sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG))tarafından uzun ve kısa menzilli üzerinde Nanoborx arabanızı yardımcı olur vezamanla, motor sürücüsüne ortaya çıkabilecek hasarı azaltır.

Nanoborx ayrıca, çizikli yüzeylerin yanı sırapistonlar, piston segmanları ve silindir yüzeyleri arasında sıkı birsızdırmazlık sağlar. Nanoborx'un geliştirilmiş yağlama kabiliyetiyle, sertbir elmas konsantresi kaplaması oluşturulur. Sürtünen metal yüzeylerüzerindeki koruyucu filmi korur. Metaller arasındaki sürtünme, bilyeetkisi ile azaltılır.

Borik asit içermez

ÖNEMLİ

·        Motorun ve motor yağının daha fazlamotor gücü ve daha uzun ömrü

·        Nano teknoloji sayesinde daha azyakıt ve yağ tüketimi

·        Motorgürültüsünü azaltır  , soğuk çalıştırmayıkolaylaştırır, yağ basıncını dengeler ve motor ve yağ kanallarındakibirikintileri giderir.

·        Sürtünme  ve aşınmayı azaltmanın yanısıra, korozyon ve yağ yaşlanmasına karşı koruma

·        Tüm4 zamanlı motorlar  (benzin, dizel, gaz / LPG) vebenzinli ve dizel partikül filtresi DPF için uygundur. Piyasada satılantüm motor yağları ile kullanılabilir. Yeni otomobiller için deuygundur. Miktar indirim!

NANOBORX BENZİN YAKIT KATKISI 300 ML

Nanoborx benzin katkısı, yakıt sistemlerinin sayısızaraştırmasından sonra geliştirilmiştir. Yakıtın oktan değerini arttıran vedolayısıyla motor gücünü nispeten arttıran bor molekülleriiçerir. Nanoborx formülü mükemmel tutuşma sağlar Nanoborx benzin katkımaddesi bakım maliyetlerini azaltır ve çevre dostudur.

ÖNEMLİ

·        Motorperformansını artırır  , vurma gibi sorunları ortadankaldırır.

·        Yakıttüketimini azaltır  ve ateşleme kalitesini vedolayısıyla optimum yanmayı artırarak daha sessiz motor çalışmasını sağlar.

·        mevduatkaldırır  ince işlenmiş motor parçalarıhalka oluk ve Fimis- ve kalp yataklarından ve yağ ve yakıt ile ilişkilibirikintilerin oluşumunu engellemektedir.

·        Zararlıegzoz gazlarını azaltır  ,böylece daha çevre dostu olur. Çoklu kullanımla optimum etki

·        Egzoz gazı sirkülasyonu (EGR), katalitikkonvertör ve partikül filtresi olan ve olmayan tüm benzinli motorlariçin uygundur. Önleyici veya sorun giderme. Super, E10, vb.Gibi tüm yaygın benzin türleri ile uyumludur. Yeni otomobiller için deuygundur. Miktar indirim!

NANOBORX MOTOR İÇİ TEMİZLEME 300 ML

Nanoborxmotor temizleyici çözer ve motor yataklarının, kir, çamur içinde ortadankaldırır ve (aynı zamanda bir katalizör ile DPF turbo ile) benzin ve dizelmotorlarının yağ devre boyunca motor parçalarının kalıntıları giyerler. 

Tüm yağ sisteminin bir temizlenmesi gerçekleşir. 

Temizlik sırasında güvenilir yağlama sağlanır. 
Çözülen kirler, motordan kullanılmış yağ ile çıkarılır. 

Motor temizleyici, etkili ve hassas bir temizlik sağlar. Nanoborx motor içtemizleyici, conta gibi motorun hassas parçalarına göre nötr olarakdavranır. 

Dayanıklı metal hazne Nanoborx, daha uzun raf ömrü ve birinci sınıf sıvınındepolanmasını sağlar.

Dizel partikül filtresi (DPF), katalitik konvertör veya turboşarjlı vebenzinsiz tüm benzinli (benzinli) ve dizel motorlar için uygundur. 
Islak debriyajlı motosikletler için uygun değildir.

ÖNEMLİ

·        Motorun tam gücü tekrarelde edildi

·        Özellikle soğuk mevsimlerde dahahafif ve geliştirilmiş motor çalıştırma

·        Teknikproblemler  azalır, hatta tamamen ortadankaldırılır.

·        Yakıttüketiminin azaltılması  mümkün

·        Motorda aşınmanın azaltılması

·        Temiz kanallardan daha iyiemisyonlar

·        Benzinli ve dizel motorlarda tüm ticarimotor yağları için çok kolay ve uygun

Yorum Ekle