NANOBORX OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞ PERFORMANS KATKISI 300 ML - MOTOR YAĞ KATKILARI | Nanoborx Madeni Yağları

NANOBORX OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞ PERFORMANS KATKISI 300 ML

NANOBORX OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞ PERFORMANS KATKISI 300 ML

şanzımanları korumak için hazırlanmıştır. Aşınmaya karşı korur
Şanzıman geçişlerinin kalitesini korur. Şanzımanda köpüklenmeyi önler ve sıcaklığı optimum çalışma düzeyinde tutar. Otomatik şanzımanlardaki tüm yağlarla uyumludur. Soğuk ortam sıcaklıklarında geçişleri iyileştirir. Kullanım talimatları, yürüttüğümüz testlere ve deneyimimize dayanmaktadır; her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapın. Çok sayıda uygulamadan, depolama ve işleme koşulundan dolayı belirli bir uygulama sonucu için sorumluluk kabul etmeyiz. Ücretsiz müşteri hizmetimiz teknik bilgi sağladığı ya da bir danışma hizmeti olarak hareket ettiği ölçüde; sağlanan danışma veya servisin, belirli, sözleşmeye bağlı olarak anlaşmaya varılmış hizmetimizin kapsamı içine girmesi ya da danışmanın kasıtlı olarak davran


  • 128,51 TL
  • 128,51 TL
NANOBORX OTOMATİK ŞANZIMAN YAĞ PERFORMANS KATKISI 300 ML

şanzımanları korumak için hazırlanmıştır. Aşınmaya karşı korur
Şanzıman geçişlerinin kalitesini korur. Şanzımanda köpüklenmeyi önler ve sıcaklığı optimum çalışma düzeyinde tutar. Otomatik şanzımanlardaki tüm yağlarla uyumludur. Soğuk ortam sıcaklıklarında geçişleri iyileştirir. Kullanım talimatları, yürüttüğümüz testlere ve deneyimimize dayanmaktadır; her uygulamadan önce kendi testlerinizi yapın. Çok sayıda uygulamadan, depolama ve işleme koşulundan dolayı belirli bir uygulama sonucu için sorumluluk kabul etmeyiz. Ücretsiz müşteri hizmetimiz teknik bilgi sağladığı ya da bir danışma hizmeti olarak hareket ettiği ölçüde; sağlanan danışma veya servisin, belirli, sözleşmeye bağlı olarak anlaşmaya varılmış hizmetimizin kapsamı içine girmesi ya da danışmanın kasıtlı olarak davranması dışında bu hizmet nedeniyle sorumluluk kabul edilmez. Ürünlerimizin kalitesinin sürekliliğini garanti ederiz. Teknik değişiklikler yapma ve ürünleri daha fazla geliştirme hakkımızı saklı tutarız.
Uygulama
 
Otomatik şanzıman yağı her değiştirildiğinde ve yağ kullanma süresini iyileştirmek için kullanın. Kutu içeriğini otomatik şanzıman sıvısına ekleyin. Aşırı doldurmaktan kaçının.
 

Yorum Ekle