Sarıyer ATATÜRK Meslek Eğitim Merkezi | Nanoborx Madeni Yağları

Sarıyer ATATÜRK Meslek Eğitim Merkezi

22 Ara 2013

NANO BORX SARIYER ATATÜRK MESLEK EĞİTİM MERKEZİ’NDE…

 

(15 HAZİRAN 2011 İSTANBUL/TÜRKİYE)

 

 

 

NANOBORX SARIYER ATATÜRK MESLEK EĞİTİM MERKEZİNDE GENÇ MOTOR USTALARI NANO BORX KULLANACAK.

 

Nano BorX sektörün tüm katmanlarındaki etkinliklerini artırarak sürdürüyor.  Halen binlerce alt bayisi ile tüm Türkiye ve Dünyada önemli bir noktaya gelen Nano BorX motor katkı yağları eğitim toplantıları, seminerler, sponsorluklar, reklamlar kampanyalar, promosyonlarla sektördeki varlığını günden güne artırırken üniversitelerde ve eğitim kurumlarındaki bilgilendirme, konferans ve sunumlarına da hız kesmeden devam ediyor.

 

Nano BorX, bilgi ve iletişim konusunda markasına ve kalitesine olan güvenini bilim merkezlerindeki  test ve kalite kontrollerle ispat ediyor.

 

Üniversitelerin makine mühendislikleri  başta olmak üzere tüm mekanik kurumlarca incelenen Nano BorX bu genç usta ve kalfaların diploma töreninde konuşuldu.

 

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkez Müdürlüğünün ustalık ve kalfalık töreninde Nano BorX bayisi ve ve Meslek Eğitim Kurumu Makine Motor Bölümü Hocası Kadir Mutlu talebelerine diplomalarını verdi, Nano BorX’le meslek hayatlarındaki başarılı çalışmalarını anlattı.

 

Okul idaresi ve kamu yöneticilerinin de hazır bulunduğu törende genç ustalar diplomalarını alarak hayata bilgili ve eğitimli birer motor makine ustası olarak terfi ettiler.