Borsil Cam Ve Ayna Temizleyici 5 Litre

Borsil Cam Ve Ayna Temizleyici 5 L

Borsil Cam Ve Ayna Temizleyici (5 Litre)
 
 
Yırtılmayan bir yüzey için güçlü temizlik yapar. Lekeyi,kremleri ve nikotin gibi yağlı kirleri giderir.  Lekeyi,kremleri ve nikotin gibi yağlı kirleri giderir. Pencere ayna gibi tüm cam yüzeylerde iz bırakmadan mükemmel parl


  • 255,49 TL
  • 255,49 TL
Borsil Cam Ve Ayna Temizleyici (5 Litre)
 
 
Yırtılmayan bir yüzey için güçlü temizlik yapar. Lekeyi,kremleri ve nikotin gibi yağlı kirleri giderir.  Lekeyi,kremleri ve nikotin gibi yağlı kirleri giderir. Pencere ayna gibi tüm cam yüzeylerde iz bırakmadan mükemmel parlaklık sağlar. Kullanımı kolaydır hızla kurur. Tekrar parlatma gerekmez. Özel nanoteknoloji formülü sayesinde uygulanan yüzeylerdeki her türlü leke ve kiri anında çözer, düzenli kullanımda buğulanmayı önler,kirlenmeyi geciktirir. Cam ve tüm parlak yüzeylerin temizliğinde ve parlatılmasında kullanılır.
 
 
Çizgisiz temizlik ve ışıltılı parlaklık üretir. Kir, toz, yağlı birikintileri, parmak izlerini, nikotini ve çok daha fazlasını kaldırır. 
Pencereleri ve çerçeveleri temizler. Aynı zamanda cam mozaik yüzeylerin temizlenmesi için. Yeni drenaj ve sis önleyici etkisi ile, kirlenmeye karşı koruma sağlar.

Yorum Ekle