Toplantılar | Nanoborx Madeni Yağları
Vali Bey'in NanoBorx'i Ziyareti 22 Ara 2013

KIRSAL KALKINMA HAMLESİNE ÖNEMLİ VE ETKİN BİR İVME KAZANDIRMAK ÜZERE BÖLGENİN SANAYİLEŞMESİ VE KALKINMASI İÇİN YOĞUN VE SÜREKLİ BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE OLAN YOZGAT VALİSİ VE BÖLGE İLLER KALKINMA AJANSI BAŞKANI NECATİ ŞENTÜRK, TİCARET VE SANAYİİ ODASI BAŞKANI METİN ÖZIŞIK AJANS GENEL SEKRERİ VE ORGANİZE SANAYİİ BÖLGE MÜDÜRÜ ERDOĞAN ÖZTÜRKLE OSB DEKİ YATIRIMLARI GEZDİ FİRMA YETKİLİLERİ HAKKINDA BİLGİLER ALDI. 

YOZGAT ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİNDE YATIRIMI OLAN VE VE PLANLANMIŞ BÜYÜK YATIRIMLARI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN TANSEL GRUPLA DA YAKINDAN İLGİLENEN VALİ ŞENTÜRK, NANOBORX MARKALI AEROSOL GURUBU ÜRÜNLERİN İMAL EDİLECEĞİ TESİSLERİ GEZDİ. GURUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ATİLA TANSEL VE ŞİRKET YETKİLİLERİNDEN UFUK DOĞRUER VE MEHMET DENİZ İLE BİRLİKTE VALİ BEY VE HEYETİNİ OSBD'EKİ NANOBORX AEROSOL GURUBU ÜRETİM TESİSLERİNDE KARŞILAYAN TANSEL, HEYETE KURULUM AŞAMASI TAMAMLANMAK ÜZERE OLAN TESİS VE ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

BÖLGEDE KONUSUNDA İLK VE TEK ÜRETİM OLACAK AEROSOL GURUBU ZİYARETÇİLERİ HEYECANLANDIRDI BÖLGESEL KALKINMAYA İSTİHDAMA VE BÖLGE VE ÜLKE EKONOMİSİNE SAĞLAYACAĞI FAYDALAR KONUŞULDU.

HALEN KATKI PİYASASINDA PAZARIN ÖNEMLİ BÜYÜK PASTASINA SAHİP OLAN NANOBORX, KALİTE VE ÜRETİM KAPASİTE VE ALTYAPISI İLE AEROSOL GURUNDADA İDDİASINI ORTAYA KOYARAK HEM NANOBORX ÜRÜN GAMINI GENİŞLETTİ HEMDE GURUBA BAĞLI ÜRETİM ALT YAPISINI GENİŞLETTİ.
 


Nanoborx Avrasya Maratonu 22 Ara 2013

Nano BorX koşturdu!
Aracınızın enerji içeceği Nano BorX, gençlere de enerji verdi. Nano BorX, 32. Avrasya Maratonu'nda koşan genclere destek oldu.


Nanoborx Moral ve Tanışma Yemeği 22 Ara 2013

Nano BorX; üretim ve AR-GE yapısının tamamlanmasıyla, markanın tüm süreçlerinin bitirilerek sahaya çıkmasına az bir zaman kala firma çalışanlarıyla moral yemeği yedi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölüm Yöneticileri, Şefleri ve Çözüm Ortakları katıldı. İstanbul Florya’da bir araya gelen şirket çalışanları ürünün pazara çıkmasının heyecanını yaşadı.


Nanoborx Odtüde 22 Ara 2013

NANO BORX ADINA GENEL MÜDÜR AYDIN BARAN ODTÜ KAMPÜS GELİŞİM GÜNLERİ  KAPSAMINDA DÜZENLENEN ETKİNLİKLERDE "BOR VE AKARYAKIT" HAKKINDA KONFERANS VERDİ.

IEEE ODTÜ öğrenci kolunun bu yıl 6.cısını düzenlediği farklı üniversitelerden yaklaşık 7bin katılımcının takip ettiği "KAMPÜS GELİŞİM GÜNLERİ'11" Toplantıları 5 ayrı salonda 50den fazla oturumla gerçekleştirildi.

farklı katagorilerde ürün marka-yönetim-psikoloji-sosyoloji- eğitim ve teknoloji konularında sunumların yapıldığı gelişim günlerinde Nano BorX büyük ilgi gördü.

B salonda Nano BorX adına Gelecek Nano Genel Müdürü Aydın Baran "Bor ve Akaryakıt" konusunda konferans verdi

 


Nanoborx Kırıkkalede 22 Ara 2013

NANO BORX KIRIKKALE ÜNNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNUN ORGANİZE ETTİĞİ EMT KARİYER ZİRVESİNDE KONUŞULDU. GENEL MÜDÜR AYDIN BARAN TARAFINDEN VERİLEN KONFERANSA MÜHENDİSLİK BÖLÜMÜ DIŞINDAN DA ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ KATILDI.

 

GELECEK NANO Teknolojileri adına Nano BorX hakkında konferans veren Genel Müdür Aydın Baran endüstriye kazandırılmış Türkiye ve dünya markası olma yolundaki YÜRÜYÜŞLERİNİN HİKAYESİNİ PAYLAŞTI, ürün hakkındaki teknolojik ve stratejik önemi ile ilgili bilgiler paylaştı.

16 yıldır madeni yağ sektöründe üretim yapan ETA MADENİ YAĞ tarafından üretilen AR-GE’si ve satış pazarlaması İstanbul merkezli Gelecek Nano Teknolojilerince yapılan TEKNOLOJİK ÜRÜN NANO Borx' in doğumundan gelişimine kadar yaşanılan süreçler anlatıldı.

Marka gelişiminden üretim alt yapısına satış pazarlamadan ihracat süreçlerine kadar tüm süreçlerin değerlendirildiği konferansta fakülte dekanı ve öğretim görevlileri olmak üzere bölüm ve bölüm dışı öğrenciler tarafından ilgiyle takip edilen konferansta Baran, milli servetimiz bor madeninin 400 farklı sektörde kullanılabildiğini ülkemiz için önemli bir kaynak ve değerlendirilmesi gereken hammadde olduğuna dikkat çekerek, Nano BorX motor katkı yağları ile başlayan ve 2 yıl içerisinde 130 kalem ürüne ulaşacakları geniş bir ürün yelpazesi hazırladıklarını ifade ederek, yakın geleceğin petrolü hakkında çok önemli bilgiler paylaştı. öğrencileri soruları ve merak ettikleri konular hakkında da karşılıklı soru cevap bölümünde nanoteknoloji ve ürün üretim süreçlerinden de bilgi verdi.

2002 yılında kurulan ve her yıl düzenli olarak konferanslar düzenleyerek o yılın sektöründe en etkili marka ve yöneticilerini konuk eden endüstri mühendisliği öğrenci topluluğu EMT kariyer günleri yönetimi NANO Borx'in anlatıldığı konferansın yüzlerce öğrenci tarafından ilgiyle takip edilmesinden memnuniyetlerini belirttiler.
 


Nanoborx Kayseride 22 Ara 2013

Nano BorX Kayseri Bölge Bayisi tarafından organize edilen Nano BorX eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Bölge bayisi Gürsal Otomotiv’in organize ettiği 135 esnafın, bölge yedek parça dağıtım şirketlerinin,yetkili servis sahip ve yöneticilerinin katıldığı seminere Ankara Bölge Müdürlüğü yetkilisi ve Ankara Bölge Bayisi de iştirak etti.

Gürsal Otomotiv’den Taner Küçükgör, Salih Öcal ve Yavuz Biçer'in organize ettiği toplantıya İstanbuldan da Genel Müdür Aydın Baran ve Satış Pazarlama Müdürü Niyazi Hamzaoğlu Nano Borx'i anlattı.

Aydın Baran Nano Borx'in teknolojik altyapısından üretim safhasına, markalaşma sürecindeki satış pazarlamaya kadar tüm etaplardan bilgiler vererek sanayi esnafının ürünleri daha yakından tanımalarını sağladı.

Çok katılım büyük bir ilgi ile sürdürülen toplantıda karşılıklı soru-cevaplarla bilinmeyen noktalarda aydınlatılmış oldu.

Kalıcı ve etkin bir marka olmak için birebir diyaloğa önem verdiklerini kalitelerine olan güvenle tüm dünyaya sathına Nano BorX’i yayacaklarını belirten Baran’ Bu çıkış önce Orta Anadolu’dan Kayseri'den başlayacak bu şehir markayı da kaliteyi de bilir. ‘dedi.
 


Nanoborx AB Kalite Ödülü Aldı 22 Ara 2013

NANOBORX 3. Uluslararası AB kalite zirvesine katılarak, TÜKETİCİ AKADEMİSİ tarafından gerçekleştirilen AB NORMLARINDA MAL VE HİZMET ÜRETEN MARKALAR araştırmasına dahil edilmiştir. Buna göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarına uygun mal ve hizmet üretimi gerçekleştirdiği tespit edilerek TÜKETİCİ AKADEMİSİ AB KALİTE ÖDÜLÜ almaya hak kazandı 29 mayıs Çırağan Palace Kempinski İstanbul


Manisa Bilgilendirme Toplantısı 22 Ara 2013

MANİSA ESNAF SANATKARLAR OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU NANO BORX BİLGİLENDİRME TOPLANTISI (25 NİSAN 2011 MANİSA / TÜRKİYE)
 

Manisa Esnaf Sanatkarlar Otomobilciler Federasyonu Başkanı Ahmet Ülke’nin ev sahipliğinde Kenan Evren Sanayi sitesi Oto Bakım ve Yağlama Servis Sahiplerine Nano BorX hakkında bilgiler verildi. Nano BorX Satış & Pazarlama Müdürü Niyazi Hamzaoğlu, Satış Destek Ekibi’nden  Zülfikar Cefa, Turgay Yılmaz, Dilek Büber nanoteknolojik Nano BorX ürünlerini tanıttılar


İstanbul Pazarlama Ekibi Ziyareti 22 Ara 2013

GELECEK NANO İSTANBUL PAZARLAMA EKİBİNİN ANKARA TANSEL GRUBA BAĞLI ÜRETİM TESİSLERİNİ ZİYARETİ (19 MAYIS 2011 ANKARA / TÜRKİYE)

 

Gelecek Nano Ankara Bölge Müdürlüğünün organize ettiği günde Gelecek Nano İstanbul Ekibi Tansel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Atila Tansel'i makamında ziyaret etti. Firma çalışanları kahvaltının ardından Tankim Kimyevi Maddeler ve Tankim Plastik Fabrikalarını, Tansel Nano ve Eta Madeni Yağ Fabrikalarını gezdi, üretim müdürlerinden bilgi aldı. Grubun üretim tesislerini yerinde gözlemlendi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı şirket içi diyalog ve kaynaşma havasında geçirdi.

 


Sarıyer ATATÜRK Meslek Eğitim Merkezi 22 Ara 2013

NANO BORX SARIYER ATATÜRK MESLEK EĞİTİM MERKEZİ’NDE…

 

(15 HAZİRAN 2011 İSTANBUL/TÜRKİYE)

 

 

 

NANOBORX SARIYER ATATÜRK MESLEK EĞİTİM MERKEZİNDE GENÇ MOTOR USTALARI NANO BORX KULLANACAK.

 

Nano BorX sektörün tüm katmanlarındaki etkinliklerini artırarak sürdürüyor.  Halen binlerce alt bayisi ile tüm Türkiye ve Dünyada önemli bir noktaya gelen Nano BorX motor katkı yağları eğitim toplantıları, seminerler, sponsorluklar, reklamlar kampanyalar, promosyonlarla sektördeki varlığını günden güne artırırken üniversitelerde ve eğitim kurumlarındaki bilgilendirme, konferans ve sunumlarına da hız kesmeden devam ediyor.

 

Nano BorX, bilgi ve iletişim konusunda markasına ve kalitesine olan güvenini bilim merkezlerindeki  test ve kalite kontrollerle ispat ediyor.

 

Üniversitelerin makine mühendislikleri  başta olmak üzere tüm mekanik kurumlarca incelenen Nano BorX bu genç usta ve kalfaların diploma töreninde konuşuldu.

 

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkez Müdürlüğünün ustalık ve kalfalık töreninde Nano BorX bayisi ve ve Meslek Eğitim Kurumu Makine Motor Bölümü Hocası Kadir Mutlu talebelerine diplomalarını verdi, Nano BorX’le meslek hayatlarındaki başarılı çalışmalarını anlattı.

 

Okul idaresi ve kamu yöneticilerinin de hazır bulunduğu törende genç ustalar diplomalarını alarak hayata bilgili ve eğitimli birer motor makine ustası olarak terfi ettiler.


Yıldız Teknik Üniversitesi 22 Ara 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi 100 yıl etkinlikleri kapsamında1.Ulusal Nanoteknoloji Kongresi yapıldı. 17-18 haziran tarihleri arasında Beşiktaş kampüsünde düzenlenen kongreyi kısa adı maktek olan Makine Teknolojileri Kulübü öğrencileri tertipledi.

 

NANOBORX YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE…

 

Yıldız Teknik Üniversitesi 100 yıl etkinlikleri kapsamında1.Ulusal Nanoteknoloji Kongresi yapıldı.
17-18 haziran tarihleri arasında Beşiktaş kampüsünde düzenlenen kongreyi kısa adı maktek olan Makine Teknolojileri Kulübü öğrencileri tertipledi.

 

Yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliği bölüm başkanı Prof.Dr. Ayşegül Akdoğan Eker himayelerinde bölüm öğretim görevlileri ve kulüp öğrencilerinin organize ettiği 1 ulusal nanoteknoloji kongresi 2 gün sürdü.

 

Namık Kemal üniversitesi biyosistem mühendisliği bölümünden Prof.Dr. Bülent Eker, yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsünden Doc.Dr. Cengiz Yıldız. Üniversitenin çeşitli bölümlerinden , Kayseri ve 9 Eylül Üniversitesinden hocaların farklı konularda sunumlar yapıldı.

 

Kongrenin İlk gününde firma sunumu bölümünde Nanoborx konuşuldu. Gelecek nano teknolojileri genel müdürü Aydın Baranın yaptığı Nanoborx üst başlığındaki sunumunda nanoteknoloji, bor madeni, elmas ve üretim safhaları ile markalaşma süreçleri anlatıldı. İlgi ile takip edilen yerli yabancı öğrencilerin karşılıklı soru cevapları ile gerçekleşen sunumda baran, bor madeni ile ilgili önemli bilgiler verdi.

 

Sektörel bakış açılarını ve sanayi üniversite işbirliğinin önemine de değinen Baran, gelişen çalışma talebine karşın, Yıldız Teknik üniversitesi ve Namık Kemal üniversitesi ile de işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.

 

Öğrenci topluluğunun ilk kez düzenlediği ve her gün ortalama 18 farklı konu masaya yatırıldı. Türkiyenin önemli markalarının da sunum yaptıkları toplantı sürecinde Nanoborx yoğun ilgi ve sektörel çıkışla birinci ulusal nanoteknoloji kongresinde enine boyuna konuşuldu.

 

Gün sonunda tüm katılımcılar topluca boğaz turu yaparak istanbulun öteki güzelliğini birlikte paylaştılar.